Oferta inwestycyjna Skandia, czy warto skorzystać?

Na rynku finansowym roi się od ofert polis inwestycyjnych. W wielu wypadkach firmy oferujące takie produkty, składają klientom obietnice bez pokrycia. Jest jednak Towarzystwo Ubezpieczeniowe, któremu można zaufać.

Czy kiedykolwiek zdarzało się Tobie usłyszeć od znajomych, że powierzyli pieniądze firmom inwestycyjnym, a zamiast obiecanego powiększenia portfela zostali stratni? Takie rzeczy się zdarzają w przypadku niepewnych firm, w których brakuje doświadczonych i odpowiedzialnych specjalistów. W Skandii zaś priorytetem jest zadowolenie klienta.

Wieloletnie doświadczenie

Skandia nie powstała dziś, ani wczoraj. To pierwsze szwedzkie Towarzystwo Ubezpieczeń na życie, otwarte w 1845 roku. Na polskim rynku Skandia działa od 15 lat. O czym to świadczy? O dużym doświadczeniu gromadzonym przez lata pracy. O ogromnej rzetelności kolejnych pokoleń specjalistów. A także o dużym zaufaniu, którym darzą Skandię klienci. Skoro inni od lat powierzają swoje pieniądze Towarzystwu, Ty również możesz to zrobić!

Samodzielne inwestowanie

Produkty inwestycyjne w Skandii są tak pomyślane, by każdy znalazł dla siebie odpowiedni. Dla tych, którzy czują się pewnie na rynku inwestycyjnym, dobrze znają realia giełdy, monitorują i analizują jej wahania, dobrym rozwiązaniem będzie samodzielne korzystanie z wybranych przez Skandię funduszy, które umożliwiają zarabianie w zróżnicowanych warunkach rynkowych. Skandia będzie wspierała proces samodzielnego zarządzania, stale weryfikując paletę funduszy inwestycyjnych i udostępniając materiały informacyjne pomocne przy podejmowaniu decyzji.

Portfele Modelowe

Dla mniej doświadczonych inwestorów Skandia przygotowała usługę Portfeli Modelowych. To pozwala powierzyć pieniądze opiece wyselekcjonowanych i doświadczonych specjalistów. To co musisz zrobić, to określić jaki pakiet inwestycyjny Cię interesuje. Różnią się one stopniem ryzyka i wysokością zarobku.

Czego inni nie mają

Inwestując ze Skandią, możesz uzyskać korzyści niedostępne dla inwestujących w tradycyjne fundusze i usługi bankowe. Masz gwarancję otrzymania zainwestowanej kwoty, pomniejszonej o dokonane wpłaty. Możesz zmieniać fundusze w ramach różnych towarzystw funduszy inwestycyjnych, nie ponosząc opłat podatkowych. Możesz ochronić znaczną część środków przed egzekucją sądową. Możesz również przekazać majątek osobom uposażonym, bez ponoszenia zbędnych kosztów.

Napisz pierwszy komentarz...

Komentarze zamknięte...